Märtsikuu tegemised Männitukas

KUUPÄEV TEGEVUS VASTUTAJA
 1. PÜHAPÄEV

   Esimene ülestõusmispüha      

2. ESMASPÄEV    
3. TEISIPÄEV Arengumäng Sajajalgse rühmas kell 10.30  Sajajalgse rühm
4. KOLMAPÄEV

Arengumäng Sajajalgse rühmas kell 10.30 

 Sajajalgse rühm
5. NELJAPÄEV

Arengumäng Sajajalgse rühmas kell 10.30 

 Sajajalgse rühm

 

6. REEDE Arengumäng Sajajalgse rühmas kell 10.30 Sajajalgse rühm
7. LAUPÄEV

 

8. PÜHAPÄEV
9. ESMASPÄEV

 

Palju õnne Maia Penu! 

 
10. TEISIPÄEV

Palju õnne Eneli Ojaste! 

Direktorite ja õppealajuhatajate nõupidamine kell 13.00-16.00 Vikerkaares

Juhtkond 
11. KOLMAPÄEV

 Lahtiste uste päev

 

ELAL alushariduse konverents "Tarkus tuleb tasapisi" Tartu

 

 

Maryel 

12. NELJAPÄEV

Avasta värvused kell 12.00-18.00

 

Südamenädala kepikõnd kell 10.00

Anne

Mari-Liis ja rühmad

13. REEDE

PILDISTAMINE

EEL üldkogu Rakveres

 

Maryel

14. LAUPÄEV

Laste Toitumisalane konverents Tallinnas

 

Aili 

15. PÜHAPÄEV

16. ESMASPÄEV Härja maja kell 9.00 Lepatriinud 
17. TEISIPÄEV

 Lepatriinu teater "Eile, täna, homme" kell 9.00 Pilet 2.50

 

Paikuse Lasteaed Kogemuspäev Draamaõpetus kell 13.30-15.00

 

 

Malle 

18. KOLMAPÄEV

Pedagoogiline koosolek

 

Leiutajate küla Lote kell 10.00

Õppealajuhataja

 

Mesilinnu rühm

 

19. NELJAPÄEV

Lasterühma saatja reguleerija koolitus

kell 13.00-16.00 Pärnu Lasteaias Pöialpoiss 

Eliise, Maia 
20. REEDE Külaskäik Valjala lasteaeda. Välasõit kell 6.30

 


 

21. LAUPÄEV

22. PÜHAPÄEV Kati, Ene
23. ESMASPÄEV

JÜRIPÄEV

Suur Peeter ja Väike Peeter kell 10.00 

 

Sajajalgse rühm 

24. TEISIPÄEV                                Loomade ja lindude sõda kell 9.30  Sipelga rühm
25. KOLMAPÄEV

Mentorikoolitus

Ühendus Hea Algus kogemuspäev Rõõmsalt tere

kell 13.15-14.45 Kastani lasteaed

Aive, Eneli 

Silvi

26. NELJAPÄEV

Palju õnne Aive Sallo!

Mentorikoolitus

 

Aive, Eneli 

27. REEDE Nõidadepidu õues kell 11.00 Rühmad 
29. PÜHAPÄEV Tea 
30. ESMASPÄEV Lapsest lähtuv koolitus Pille Murrik Kell 10.00-17-00  Rühmad